Technické čištění letadel

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat:

  • Pomocné práce při manipulaci s letadlovou technikou
  • Pomocné práce při mytí a čištění letadel a letadlové techniky
  • Práce s chemickými čistícími prostředky

Co od Vás očekáváme:

  • Odborné vyučení ukončené výučním listem
  • Věk nad 18 let
  • Platný řidičský průkaz skupiny B
  • Manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Časová flexibilita

Co Vám nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné stravování v zaměstnanecké jídelně, pakování na letišti, kurzy anglického jazyka
  • Práci na HPP na dobu určitou
  • Platové ohodnocení včetně příplatků až 20 tisíc hrubého
  • 12-ti hodinové směny
  • Práce v nepřetržitém provozu, zaškolení, vybavení nutnými pracovními pomůckami a ochrannými prostředky

Možný nástup:

  • Ihned nebo dle dohody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 2945078  Datum zveřejnění: 24.2.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.