Referent/ka báňské správy - báňské úhrady

ČESKÝ BÁŇSKÝ ÚŘAD (MPSV)

Místo práce
Kozí 748, 110 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
17100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví (24119)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČESKÝ BÁŇSKÝ ÚŘAD, IČ 00025844
Pracoviště:ČESKÝ BÁŇSKÝ ÚŘAD-001, Kozí 748/4, Staré Město, 110 00 Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 17100 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Kozí č.p. 748/4, Praha 1 - Staré Město. kontaktní osoba: paní Hluchníková Michaela Mgr., e-mail: [email protected]. Požadujeme vyšší odborné vzdělání nebo bakalářský studijní program.
Pracovní místo je v 10. platové třídě, avšak platový stupeň je dán praxí, výše osobní odměny může být různá - všechny uvedené složky mohou celkovou výši platu výrazně ovlivnit.
Výhody: práce ve služebním poměru, stravenky, příspěvek na rekreaci, kulturu, sport, vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, odměny k životním a pracovním výročím, pracoviště v centru Prahy.

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 12514370708

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání