Výzkumný a vývojový pracovník

ČESKÝ HYDROMETEOROLOGICKÝ ÚSTAV, přísp. org. (MPSV)

Místo práce
Kočkovská 2699, 400 11 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
16020 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti vědy a techniky (21)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČESKÝ HYDROMETEOROLOGICKÝ ÚSTAV, přísp. org., IČ 00020699
Pracoviště:ČESKÝ HYDROMETEOROLOGICKÝ ÚSTAV, přísp. org. - ÚL, Kočkovská 2699/18, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 16020 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Příspěvek na stravování, dětskou rekreaci, rekreaci zaměstnance, penzijní připoj

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: znalost práce na PC (MS Office, schopnost pracovat se specializovanými programy), znalost anglického jazyka, pečlivost a schopnost samostatné práce, komunikativnost, znalost chromatografie výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou. Pro občany ze států EU podmínkou český jazyk.
Plat: dle platných předpisů o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě a kariérního řádu ČHMÚ. Platová třída 12.
Termín nástupu září 2014 nebo dle dohody. Přihlášky k výběrovému řízení s kontaktem a profesním životopisem zasílejte na adresu: [email protected] nebo Český hydrometeorologický ústav, oddělení ochrany čistoty ovzduší, Kočkovská 18, 400 11 Ústí n. L do 5. 8. 2014. Více informací na www.chmuul.org.

Poslední změna:2014-07-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 7648080722

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně