Technický/-á pracovník/-ice

Český hydrometeorologický ústav (MPSV)

Místo práce
Dvorská 410, 503 11 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
13920 - 20960 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správci objektů (5153)

Pracoviště a kontakty

Firma:Český hydrometeorologický ústav, IČ 00020699
Pracoviště:Český hydrometeorologický ústav - pobočka Hradec Králové, Dvorská 410/102, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové 15

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 13920 do 20960 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek FKSP
Jízdní výhody, stravenky
Dovolená navíc, 5 týdnů

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:TECHNICKÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE
- Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou do 31. 12. 2018, se zkušební dobou 3 měsíce; nástup od 1. 6. 2017 nebo dle dohody; pružná pracovní doba; pracoviště: Český hydrometeorologický ústav, pobočka Hradec Králové, Dvorská 410, 503 11 Hradec Králové - Svobodné Dvory

- Popis činnosti:
• komplexní zajišťování správy a údržby objektu pobočky, včetně instalovaných technických a technologických zařízení;
• zajišťování agendy PO a BOZP na pracovišti;
• vedení agendy autoprovozu na pracovišti

- Požadujeme:
• vzdělání: ÚSO technického směru, zaměření stavební (TZB výhodou), případně strojní nebo elektro;
• zkušenost se správou a údržbou nemovitostí výhodou;
• orientace v problematice PO a BOZP;
• řidičský průkaz skupiny B;
• bezúhonnost
- Ostatní předpoklady:
• organizační a komunikační schopnosti;
• flexibilita, pečlivost, spolehlivost a schopnost samostatné práce;
• základní uživatelská znalost práce na PC (MS Office, internet);

- Nabízíme:
• plat a odměna podle NV ČR č. 564/2006 Sb. v platném znění (tř. 9), platové rozpětí od 13.920,- Kč (absolvent/-ka) do 20.960,- Kč, výše mzdy závisí na délce praxe
• zaměstnanecké výhody (dovolená 5 týdnů, stravenky, příspěvek FKSP)

- Kontakt:
RNDr. Zdeněk Šiftař, ředitel pobočky, tel. č.: 495 705 010

- Písemné nabídky, doplněné strukturovaným životopisem a případně přehledem odborné praxe zasílejte na e-mailovou adresu [email protected]

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12526730739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B