Metrolog/žka v oboru vlhkosti pevných látek

Český metrologický institut (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 455, 530 03 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-05
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v oblasti metrologie (31117)

Pracoviště a kontakty

Firma:Český metrologický institut, IČ 00177016, http://www.cmi.cz
Pracoviště:Český metrologický institut - Pardubice, Průmyslová 455, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-12-05
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň: - samostatné provádění metrologických výkonů, tj. ověřování a kalibrace vlhkoměrů pevných látek a jiných měřidel v laboratořích ČMI a u uživatelů
- vystavování pracovních listů za provedené výkony, zpracovávání výstupních dokumentů, měsíčních výkazů a podkladů
- účast na úkolech technického rozvoje
Požadujeme: -
VŠ bio/chemického, fyzikálního zaměření
- znalost práce na PC
- řidičské oprávnění skupiny B
- znalost metrologie/systémů jakosti výhodou
- znalost Aj
Nabízíme:
Práce v úspěšné společnosti, zaměřené na vědu, výzkum a poskytování špičkových technologických služeb - Český metrologický institut.
- pružnou pracovní dobu
- zaměstnanecké výhody
- místo výkonu práce převážně Pardubice, služební cesty i ČR
Nástup možný ihned popř. dohodou později.

Poslední změna:2014-12-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 8188400792

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně