Metrolog

Český metrologický institut (MPSV)

U Sirkárny 33, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-06-16
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v oblasti metrologie (31117)

Pracoviště a kontakty

Firma:Český metrologický institut, IČ 00177016
Pracoviště:Český metrologický institut - Oblastní inspektorát, U Sirkárny 33, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-06-16
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Metrolog v oboru délka, čas, objem a hmotnost - ověřování a kalibrace měřidel délky, času, objemu a hmotnosti v regionu jižních Čech, komunikace se zákazníky, servisními organizacemi, výrobci měřidel a poskytování metrologických konzultací. Výhodou jsou dobré komunikační dovednosti, fyzická zdatnost (občasné nošení těžkých břemen) a psychická odolnost.
Požadavky na uchazeče o práci: Vzdělání: min. úplné SŠ vzdělání technického směru (vhodné i pro absolventy); Dovednosti: řidičský průkaz sk. B, znalost komunikačních technologií, Microsoft Office (Excel, Word, Power Point), schopnost samostatného uvažování i týmové práce; Jazykové znalosti: AJ nebo NJ (alespoň pasivně)
Nabízíme zajímavou a různorodou práci v oblasti metrologie, pracovní smlouvu na dobu určitou v trvání 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou, možnost mzdového růstu a řadu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, stravenky atd.).
Nástup dne - 10.8.2015, popř. jindy dohodou.
Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis e-mailem na: [email protected]
O dalším postupu Vás budeme následně informovat.

Poslední změna:2015-06-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 9101830780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou