Vychovatelky a zdravotnice na školy v přírodě a letní dětské tábory

Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Benešov, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-05
Mzdové podmínky (brutto)
10000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti vychovatelů (53122)

Pracoviště a kontakty

Firma:Cestovní kancelář Star Line, s.r.o., IČ 28524888
Pracoviště:Cestovní kancelář Star Line, s.r.o., LT, Dvůr Chotětice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-05-05
Mzdové rozpětí:od 10000 do 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:rekreační střediska Star Line: Dvůr Chotětice, Svor v Lužických Horách, Hrachov na Příbramsku. Školy v přírodě jsou týdenní od března do června a od září do října, letní tábory v červenci. Spolupráce je možná brigádně i dlouhodobě. Nabízíme: získání zkušeností v práci s dětmi, zaškolení a potvrzení praxe, atraktivní práci v mladém kolektivu, výběr termínu i délky spolupráce, ubytování a stravování zdarma, finanční odměna: 2 500 - 4 000 Kč za týdenní školu v přírodě, 3000 - 5000 Kč za turnus LDT. Požadujeme: kladný vztah k dětem a týmového ducha, reprezentativní vystupování a ochotu učit se, věk nad 18 let, u zdravotníka odpovídající vzdělání

Poslední změna:2016-05-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 10728230750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou