Automechanik/čka - autoelektrikář/ka značkového servisu subaru a suzuki

CHALUPA MOTORS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kosmonautů 515, 530 09 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři osobních automobilů (72311)

Pracoviště a kontakty

Firma:CHALUPA MOTORS s.r.o., IČ 63218887
Pracoviště:Kosmonautů 515, Polabiny, 530 09 Pardubice 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Pardubice.
Nástup možný IHNED.
NÁPLŇ PRÁCE:
- záruční i pozáruční servis vozidel značek SUBARU a SUZUKI
- pravidelné prohlídky s výměnami náplní a filtrů
- opravy po dopravních nehodách
- diagnostika, opravy a výměny mechanických i elektrických částí a součástí vozů
- pneuservis, geometrie, servis klimatizací, přípravy na STK
- montáže doplňků a příslušenství
- pracovní doba 8:00 - 16:00
- práce je vhodná spíše pro muže.

NABÍZÍME:
- zajímavou práci ve značkovém autoservisu SUBARU a SUZUKI s dlouholetou tradicí v Pardubicích
- možnost osobního růstu a vzdělávání v mladém, perspektivním kolektivu
- transparentní odměňování v přímé návaznosti na vykonanou práci a pracovní nasazení
- jistotu dlouhodobé práce na plný úvazek
- prémie, zaměstnanecké benefity, příspěvky na stravu

POŽADUJEME:
- vzdělání v oboru, praxe výhodou
- pracovitost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- zájem o automobilovou branži a nové technologie
- bezúhonnost
- řidičský průkaz sk. B
Zaměstnanecké výhody: Prémie, příspěvky na stravu, zvýhodnění při nákupu a opravách vozů, ND a příslušenství

Svůj strukturovaný životopis zašlete na e-mail [email protected]

Poslední změna:2017-04-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12476470771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Požadované vzdelání:Automechanik, technické práce v autoservisu