Všeobecná sestra domácí zdravotní péče pro středisko charitní ošetřovatelské služby

Charita Šternberk (MPSV)

Místo práce
Opavská 1385, 785 01 Šternberk, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Charita Šternberk, IČ 45238642
Pracoviště:Opavská 1385/13, 785 01 Šternberk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky na výkon funkce:
- Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry (SZŠ, min. 3 roky praxe u lůžka).
- Osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu.
- Zdravotní způsobilost.
- Výpis z rejstříku trestů.
- Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).

Organizace nabízí:
- Plný pracovní úvazek, tj. 8 hod. denně.
- Práci v příjemném prostředí organizace s dlouholetou tradicí, možnost profesního růstu a osobního rozvoje.
- Zaměstnanecké benefity.

Platové zařazení: Zařazení podle platných předpisů, hrubá mzda 17.000,- Kč. Nástup: Prosinec 2016.
Místo výkonu práce: Charita Šternberk, středisko Šternberk, Opavska 13, 785 01 Šternberk.
Žádosti o volné místo obsahující strukturovaný profesní životopis a motivační dopis lze zasílat do 30. 11. 2016 na adresu: Mgr. et Bc. Wittková Olga, DiS., vedoucí střediska Šternberk, E-mail.: [email protected], mob.: 739 242 624. Po tomto datu budete vyzváni k osobnímu rozhovoru ředitelky, vedoucí střediska Šternberk a vrchní sestry Charitní ošetřovatelské služby ve Šternberku.

Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11671440708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou