Pracovníci v sociálních službách - přímá obslužná péče

Charita sv. Rodiny Nový Hrozenkov (MPSV)

Místo práce
124, 756 04 Nový Hrozenkov, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-25
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti (532)

Pracoviště a kontakty

Firma:Charita sv. Rodiny Nový Hrozenkov, IČ 48773514
Pracoviště:Nový Hrozenkov 124, 756 04 Nový Hrozenkov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-08-25
Mzdové rozpětí:od 11000 do 12000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE
Zaměstnavatel požaduje: musí splňovat vzdělání dle §116, odst.5 zák.č.108/2006Sb. - popřípadě pokud nesplňuje vzdělání, tak mutno absolvovat kurz pracovníka v sociálních službách, ŘP sk.B, vzhledem ke směnnému provozu je nutný dobrý zdravotní stav. Osobní předpoklady: samostatnost, schopnost empatie, zodpovědný a cílevědomý přístup k práci.
Náplň práce: Pracovník přímé péče provádí nácvik jednoduchých denních činností, pomáhá při osobní hygieně, podporuje soběstačnost klienta, posiluje životní aktivizace, vytváří základní sociální a společenské kontakty a supokojování psychosociální potřeby.
Nabízíme: Dobré zázemí zavedené neziskové organizace, podpora dalšího vzdělávání, pravidelná supervize, kreativní zaměstnání, možnost spoluutvářet a rozvíjet činnost charitativní organizace.
První kontakt: telefonicky od 8-15 hod. 571 451 548, e-mail: [email protected]
ověřeno 25.8.2014

Poslední změna:2014-08-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 7700880732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou