Uklízeč/ka pro charitní dům pokojného stáří ve valašské bystřici

Charita Valašské Meziříčí (MPSV)

Místo práce
275, 756 27 Valašská Bystřice, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-07
Mzdové podmínky (brutto)
64.8 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních (91122)

Pracoviště a kontakty

Firma:Charita Valašské Meziříčí, IČ 47997885
Pracoviště:Charita Valašské Meziříčí - Charitní dům pokojného stáří, Valašská Bystřice 275, 756 27 Valašská Bystřice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-07
Mzdové rozpětí:od 64.8 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POPIS PRÁCE: Zajištění úklidu prostor Charitního domu pokojného stáří (domov pro seniory) - pokoje klientů, úklid společných prostor. Jedná se o práci na zástupy v případě nemoci, dovolených apod. Práce v osmi hodinových denních směnách vč. víkendů
POŽADAVKY NA PRACOVNÍKA: ZŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost,, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
VÝHODOU: praxe
NABÍZÍME: zajímavou a pestrou práci v dobrém kolektivu a v moderním prostředí zrekonstruovaného domova pro seniory, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti,
Práce na zkrácený úvazek (popř. v rámci dohody o provedení práce, dohody o pracovní činnosti). Mzdové zařazení - hodinová mzda ve výši 64,80 Kč , ve dnech pracovního klidu a pracovního volna ve výši 20% a za práci ve svátek.
První kontakt: telefonicky, emailem nebo osobně.
Bližší informace podá Jana Řiháková, vedoucí CHDPS Valašská Bystřice, tel. 603 549 618, email [email protected]. Písemné nabídky zasílejte na email: [email protected], případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí.

Poslední změna:2016-11-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11438150761

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2855411  Datum zveřejnění: 16.12.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 64.8 Kč/měsíc