Sociální pracovník/ice v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež

Charita Zliv (MPSV)

Místo práce
náměstí Míru 10, 373 44 Zliv, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (34125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Charita Zliv, IČ 73634841
Pracoviště:náměstí Míru 10, 37344 Zliv

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:možnost zkráceného úvazku, hrubá mzda uvedena pro plný úvazek
Náplň práce: práce s citlivou skupinou dětí a mládež ve věku od 6 do 26 let - individuální plánování, sociální poradenství; organizování volnočasových, vzdělávacích a preventivních aktivit, vedení dokumentace, aktualizace standardů kvality sociálních služeb, práce převážně v odpoledních hodinách
POŽADAVKY: VŠ, VOŠ v sociálních oboru dle zákona 108/2006 sb., znalost práce s PC (Word, Excel, internet,), komunikace, zodpovědnost, aktivita a dovednost pracovat samostatně i v týmu, schopnost vykonávat sociální práci a udržet si hranice, kladný a vstřícný přístup k dětem a mládeži ohroženými rizikovým chováním, orientace v dané problematice, trestní bezúhonnost, věk minimálně 21 let, praxe v oboru výhodou
NABÍZÍME: smysluplnou pracovní pozici na plný nebo zkrácený úvazek na dobu určitou s možností prodloužení, 25 dní dovolené, supervize, možnost seberealizace, vzdělávání, zkušenosti, profesní rozvoj
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na email [email protected] nebo na adresu Náměstí Míru 10, 373 44 Zliv. Vybraní zájemci budou telefonicky informováni o harmonogramu osobních pohovorů.

Poslední změna:2017-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12663810751

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání