Pracuj ako vodič kamiónu CE/CE1 v Holandsku. Spoj sa s nami a staň sa súčasťou tímu Charlie works!

Charlie works, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
17 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie nákladného vozidla bezpečne a v súlade s dopravnými pravidlami a predpismi.
• Nakladanie a vykladanie tovaru z nákladného auta, zabezpečovanie správnej manipulácie a zabezpečenie nákladu s pomocou expedičného tímu.
• Plánovanie a dodržiavajte najefektívnejšie trasy doručenia, berúc do úvahy faktory ako je premávka a poveternostné podmienky.
• Vykonávanie kontroly vozidla pred cestou a po nej, aby sa zaistila jazdná spôsobilosť. Nahlasovanie akýchkoľvek problémov alebo potreby údržby.
• Uchovávanie presných záznamov o dodávkach vrátane najazdených kilometrov, spotreby paliva, incidentov, oneskorení a podobne.
• Efektívna komunikácia s dispečermi a ostatnými členmi tímu za účelom koordinácie dodávky, plánov a riešenie akýchkoľvek problémov alebo zmien.
• Poskytovanie profesionálnych služieb zákazníkom zabezpečením včasného a profesionálneho dodania tovaru a riešenie otázok alebo obáv zákazníkov.
• Dodržiavanie zásad a postupov spoločnosti vrátane bezpečnostných protokolov a predpisov.

• Moderné nákladné autá.

• Pracovná zmluva s Charlie works  s možnosťou predĺženia.

• Možnosť využiť ubytovanie Charlie housing.

• Organizované cestovanie do práce.

• Príspevok na dovolenku.

• Možnosť rastu.

• Zabezpečená registrácia pre získanie čísla BSN (tzv.daňové číslo).

• Možnosť využiť holandské zákonné zdravotné poistenie prostredníctvom zamestnávateľa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Vodiči nákladných vozidiel sú nevyhnutnou súčasťou tímov našich klientov v odvetví logistiky. Neustále hľadáme motivovaných a spoľahlivých vodičov nákladných vozidiel. Spolupracujeme s partnermi z rôznych spoločností z oblasti logistiky a dopravy. Snažíme sa im
poskytnúť skúsených vodičov nákladných vozidiel. Niektorí z našich klientov sú Van der Helm, Action, Hello Fresh, Hollander Barendrecht a mnohí ďalší.
Pripojte sa k tímu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

• Hovoríte anglicky

• Máte aspoň ročnú prax ako vodič kamiónu

• Silná znalosť predpisov o bezpečnosti cestnej premávky a dopravných zákonov v Holandsku a okolitých regiónov.

• Ste držiteľom platného vodičského preukazu typu CE alebo CE1

• Ste džiteľom platného kódu 95 (stále platný minimálne 1 rok)

• Máte flexibilný prístup

• Budete pracovať dlhšie časové obdobie

• Ste fit, uvedomujete si náklady, orientujete sa na zákazníka, ste úctivý, tímový a disciplinovaný hráč

Charlie works je európska agentúra na sprostredkovanie práce s vášňou pre prácu. Charlie works sa snaží spájať motivovaných zamestnancov s klientmi, a tiež sa snažiť nájsť pre klientov tie správne riešenia. Naším cieľom je, aby bola práca pre každého jednoduchšia a zábavnejšia. Poskytujeme prácu v rôznych odvetviach: výroba, logistika, poľnohospodárstvo, stavebnítcvo.
Don’t worry be happy, we’ve got you.
ID: 4788044  Datum zveřejnění: 19.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 17 EUR/hod.