Práca v Prahe: Specialista plánování a kontroly realizace projektů výstavby chemických provozů

CHEMOPROJECT NITROGEN Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kanceláře CHEMOPROJECT NITROGEN a.s. PRAHA : Plánování a kontrola progresu projektů podle metodiky firmy
Stavby : Kontrola progresu výstavby, aktualizace plánů

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme zázemí a stabilitu zavedené mezinárodní inženýrské firmy vlastněné švýcarskými subjekty, nadstandardní platové podmínky, benefity

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu s profesijným životopisom

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vzdělání : technického směru, praxe v řízení/plánování průmyslových projektů
Výborná znalost SW (MS Project, Primavera výhodou), dobrá angličtina nutná

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

CHEMOPROJECT NITROGEN a.s. PRAHA poskytuje služby v oblasti projekce, inženýringu, dodávek stavby, uvádění technologických celků do provozu a managementu při realizaci investic do průmyslových technologií chemie dusíku: výroba kyseliny dusičné, dusičnanu amonného, kapalné a granulované močoviny, čpavku, hnojiv a anilínu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2032956  Datum zveřejnění: 25.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou