Office manager/ka

Cherone s.r.o.

Místo práce
Vinohradská 1710/100, Praha 3 - Vinohrady, 130 00, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ÚSPĚŠNÁ REALITNÍ KANCELÁŘ HLEDÁ MLADOU, ENERGICKOU OSOBNOST!

- odpovědnost za realizaci obchodní a administrativní činnosti kanceláře
- realizace kontroly péče o klienty, řešení daných realizací s pracovníky společnosti
- pravidelný telefonický, písemný a osobní kontakt s klienty
- odpovědnost za zajišťování příchozí/odchozí komunikace
- práce v kanceláři i v terénu
- odpovědnost za vedení diáře vedení společnosti
- běžná administrativa
- operativní plnění úkolů zadané nadřízeným

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedinečná příležitost stabilního zaměstnání v atraktivním oboru
- dynamická a zajímavá práce s trvalou možností profesionálního růstu
- dobré platové podmínky, pestrý benefitní program
- práce v mladém, příjemném pracovním prostředí
- pravidelné firemní akce
- služební telefon
- kancelář na prestižní adrese

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis, odpovídajícím uchazečům se co nejdříve ozveme!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
- výborný time – management
- umění vyhodnotit priority a efektivně pracovat
- proklientský přístup, profesionální vystupování
- cílevědomost, samostatnost
- asertivita, odolnost vůči stresu, flexibilita
- znalost Word, Excel
- psaní všemi deseti výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost dumrealit.cz INVEST patří se svým pestrým portfoliem nemovitostí a širokou škálou poskytovaných služeb mezi přední pražské realitní kanceláře. Hlavní činností společnosti je realitní činnost, dále společnost zabezpečujeme širokou škálu služeb spojených s realitami, a to investiční služby, hypoteční služby, právní poradenství a zastupování. V rámci svých smluvních partnerů poskytujeme také komplexní stavební služby od rekonstrukcí, až po výstavbu domů, pojišťovnictví a komplexní relokační služby jak pro české tak pro zahraniční klienty. Veškeré služby společnost nelokalizuje pouze na Prahu a okolí, ale přes své odborníky působí po celé české republice a také v zahraničí. Naší specializací je také odborná a právní pomoc a řešení exekucí, insolvencí, dražeb, privatizací a jiných specifických oblastí realitní sféry.
ID: 2690598  Datum zveřejnění: 14.8.2016