It programátor/ka

CHERRY TOUR s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zengrova 480, 703 00 Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-10-13
Mzdové podmínky (brutto)
5000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:CHERRY TOUR s.r.o., IČ 28634845
Pracoviště:CHERRY TOUR s.r.o.;, Zengrova 480/27, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2014-10-13
Mzdové rozpětí:od 5000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:IT programátor/ka pro správu a rozvoj IIS firmy.

Máte zkušenosti s programováním? Znáte XML formáty, PHP, HTML, Javu? Chcete pracovat pro rozvíjející se firmy v cestovním ruchu? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: [email protected]

Pracovní úvazek: zkrácený - 10 hod./týdně.
Dohoda o provedení práce.

Požadujeme:
- schopnost učit se novým věcem
- dobrá znalost PC - MS Office (Outlook, Word, Excel)
- PHP, znalost frameworku dibi vítána
- HTML, základy HTML5, CSS (2 a 3)
- Javascript, JQuery
- schopnost práce s různými utilitárními JS knihovnami
- MySQL
- komunikativnost, zodpovědnost
- spolehlivost, preciznost, adaptabilitu a flexibilitu
- aktivní a samostatný přístup k řešení pracovních úkolů
- loajálnost
- morální bezúhonnost

Poslední změna:2014-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7700730770

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání