Expedient/ka

CHRIŠTOF, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Komárovské nábřeží 465, 617 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-21
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 19700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve skladech (43210)

Pracoviště a kontakty

Firma:CHRIŠTOF, spol. s r.o., IČ 42660351
Pracoviště:CHRIŠTOF, spol. s r.o., provoz Brno, Komárovské nábřeží 465/10, Komárov, 617 00 Brno 17

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-21
Mzdové rozpětí:od 19000 do 19700 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost CHRIŠTOF, spol. s r.o., největší průmyslová prádlena v České Republice nyní hledá pro svou provozovnu v Brně expedientku/expedienta s nástupem ihned.

NÁPLŇ PRÁCE:

počítání jednotlivých sortimentů, třídění prádla dle druhu a rozměrů, kompletace a expedice vypraného prádla dle objednávek

POŽADAVKY:

min. výuční list, pracovitost a zodpovědnost k práci, pečlivost, manuální zručnost, pohotovost, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, zkušenosti z oblasti expedice nebo obchodu výhodou, ne však podmínkou

NABÍZÍME:

platové ohodnocení až 19.700,- Kč, práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, smlouvu na HPP na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, práci v suchém prostředí, stravenky. Přispíváme na dopravu do zaměstnání až 1200,- Kč, 1000,- Kč na dovolenou a Vánoce. Velká finanční odměna za pravidelnou docházku. Patřičně Vás odměníme při různých výročích a přispíváme dárcům krve.

Místo výkonu práce je Brno - Komárov.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis v českém jazyce s poznámkou, o jaké pracovní místo se ucházíte na uvedený e-mail.

Poslední změna:2016-11-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

číslo volného místa: 11687750773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou