Údržbář strojního zařízení

CHRIŠTOF, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Radouňská 681, 411 08 Štětí, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-06
Mzdové podmínky (brutto)
146 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor (96220)

Pracoviště a kontakty

Firma:CHRIŠTOF, spol. s r.o., IČ 42660351
Pracoviště:CHRIŠTOF, spol. s r.o., pracoviště Štětí, Radouňská 681, 411 08 Štětí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-03-06
Mzdové rozpětí:od 146 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Radouňská 681, Štětí.
Vzdělání eletrotechnického směru, praxe v oboru na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 5 let výhodou, vyhl.50/78 Sb. § 6 podmínkou, svářecí průkaz výhodou, zkušenosti se samostatnými opravami výrobních zařízení, znalost mechaniky, pneumatiky, hydrauliky a senzoriky výhodou, orientace v elektrotechnické dokumentaci - čtení elektroschémat, znalost MS Office, ŘP sk. B, požadujeme velmi zodpovědný a loajální přístup, časovou flexibilitu, ochotu pracovat ve 2-směnném provozu (ranní/noční), případně ve flexibilní pracovní době, schopnost samostatné práce pod tlakem, spolehlivost, ochotu pracovat ve 2-3směnném provozu, případně ve flexibilní pracovní době, schopnost samostatné práce, konstruktivní myšlení, spolehlivost. Finanční ohodnocení 85 Kč/hod + motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností.
Náplň práce: údržba moderních výrobních prádelenských strojů, identifikace - vyhledávání a zodpovědnost za odstranění případných poruch elektronických řídících a kontrolních systémů strojů a zařízení, provádění preventivních prohlídek v rámci preventivní údržby, vytipování potřebných náhradních dílů, zapisování oprav do informačního systému a interní dokumentace. Nabízíme odpovídající a motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, práci v prosperující společnosti s moderními technologiemi v dostupné lokalitě Štětí a v příjemném pracovním prostředí. Zvláštní prémie, jízdní výhody, dovolená navíc, stravenky. Nástup ihned. Životopisy zasílejte na níže uvedený e-mail, nebo nás kontaktujte na adrese Radouňská 681, Štětí 411 08.

Poslední změna:2017-03-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 11494400770

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou