Expedient/ka

CHRIŠTOF, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Komárovské nábřeží 465, 617 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-22
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci pro ruční praní a žehlení (91210)

Pracoviště a kontakty

Firma:CHRIŠTOF, spol. s r.o., IČ 42660351
Pracoviště:CHRIŠTOF, spol. s.r.o. - Komárovské nábřeží-PRAKOM, Komárovské nábřeží 465/10, Komárov, 617 00 Brno 17

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-22
Mzdové rozpětí:od 100 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu o tuto pozici zašlete aktuální životopis na email: [email protected], nebo volejte na tel. č. 775 307 158 - Lucie Michalčíková. Všem zájemcům děkujeme, ale kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče.
Expedient/-ka / HPP
www.christof.cz
Úspěšná, česká společnost CHRIŠTOF, spol. s r.o., zabývající se komplexním servisem a pronájmem prádla, nyní hledá, pro neustále se rozvíjející provozovnu nového zaměstnance na pozici, expedient/-ka.
NÁPLŇ PRÁCE:
- počítání jednotlivých sortimentů, třídění prádla dle druhu a rozměrů, kompletace a expedice vypraného prádla dle objednávek. Práce ve dvousměnném provozu - ranní, odpolední.
POŽADAVKY:
- nutná flexibilita, min. výuční list, pracovitost a zodpovědnost k práci, pečlivost, manuální zručnost, pohotovost, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, zkušenosti z oblasti expedice nebo obchodu výhodou, ne však podmínkou
NABÍZÍME:
- nástupní platové ohodnocení od 100 Kč/hod., pružná pracovní doba s fondem 37,5 hod./týden. Jedná se o zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí. Nabízíme smlouvu na HPP, na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, práci v suchém prostředí, stravenky 55Kč/den. Přispíváme na dopravu do zaměstnání až 1200,- Kč, 1000,- Kč na dovolenou a Vánoce. Finanční odměna na preventivní péči 250,-Kč/měs., až 1.400,-Kč/ ročně za pravidelnou docházku. Také Vás patřičně odměníme při různých výročích a přispíváme dárcům krve.
Místo výkonu práce je Brno - Komárov.

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12696450766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou