Účetní

Chytrá pěna HS Group, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Otakara Březiny 199, 790 01 Jeseník, Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-09
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní všeobecní (33131)

Pracoviště a kontakty

Firma:Chytrá pěna HS Group, s.r.o., IČ 01589369
Pracoviště:Chytrá pěna HS Group, s.r.o.- pracoviště, Otakara Březiny 199/3, 790 01 Jeseník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-09
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt písemný!!!

Chytrá pěna HS Group s.r.o., přední producent stříkaných polyuretanových izolací v ČR a SR, příjme spolupracovníka na pozici účetní.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání, ekonomického směru
- Znalost daňových a účetních předpisů
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Zkušenost s účetním systémem Pohoda výhodou

Nabízíme:
- Zázemí moderní společnosti v dynamickém oboru stavebnictví
- Práce na plný úvazek
- Příležitost ke kariérnímu růstu v rozvíjející se společnosti
- Možnost získání další praxe a profesních zkušeností
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- Motivující finanční ohodnocení, nástupní plat 18.000Kč
- Nástup možný ihned (dohodou)

Pracovní náplň:
- Mzdová a personální agenda
- Účtování pokladny a bankovní výpisy
- Vedení knihy přijatých faktur, ostatních závazků a pohledávek
- Vedení knihy vydaných faktur, vč. daň.dokladů k přijatým platbám
- Vedení cash-flow, vystavování příkazů k úhradě atd.

Místo výkonu práce Jeseník, nástup možný ihned.

Zájemci se mohou hlásit:
- písemně zasláním strukturovaného životopisu na adresu: [email protected].

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jeseník

číslo volného místa: 12302550741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Ekonomika a podnikání