Telefonista/telefonistka - rozpočtář/rozpočtářka

Chytrá pěna HS Group, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Otakara Březiny 199, 790 01 Jeseník, Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-13
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní stavební technici (31129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Chytrá pěna HS Group, s.r.o., IČ 01589369
Pracoviště:Chytrá pěna HS Group, s.r.o.- pracoviště, Otakara Březiny 199/3, 790 01 Jeseník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-13
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt písemný!!!

Chytrá pěna HS Group s.r.o., přední producent stříkaných polyuretanových izolací v ČR a SR, příjme spolupracovníka na pozici telefonist(k)a/rozpočtář(ka)

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Stavební zaměření nebo praxe ve stavebnictví výhodou
- Dobrou znalost práce na PC a MS Office
- Kreativní myšlení a otevřenost k moderním technologiím

Vaše náplň práce:
- Administrativní činnost jakéhokoliv druhu
- Tvorba cenových kalkulací a rozpočtů
- Telefonická a emailová komunikace se zákazníky a obchodními zástupci

Nabízíme:
- Týmovou práci v mladém kolektivu
- Progresivní finanční bonusy z výsledků obchodního oddělení ve výši až 50% základního platu
- Nástupní plat 15 000 Kč / měsíc při HPP
- Zázemí moderní společnosti v dynamickém oboru stavebnictví
- Práci na HPP, případně na VPP a možný kariérní růst
- Pravidelné vzdělávání v oblasti nových technologií a materiálů

Místo výkonu práce Jeseník, nástup možný ihned.
Strukturované životopisy zasílejte na adresu [email protected]

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jeseník

číslo volného místa: 12515130703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Stavební materiály a výrobky
Stavební provoz