Obsluha vstřikovacích lisů

CIKAUTXO CZ s.r.o. (MPSV)

Letní 3867, 468 01 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-24
Mzdové podmínky (brutto)
16500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (81420)

Pracoviště a kontakty

Firma:CIKAUTXO CZ s.r.o., IČ 25406311
Pracoviště:Letní 3867, Kokonín, 468 01 Jablonec nad Nisou 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-06-24
Mzdové rozpětí:od 16500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Obsluha vstřikovacích lisů

POPIS PRÁCE :
Operátor se zabývá výrobou výlisků z technické pryže na vstřikovacím lisu
Zodpovědnost za kvalitu výroby a správnou identifikaci dílů
Udržování čistoty a pořádku na pracovišti

POŽADAVKY:
Manuální zručnost
Zodpovědnost
Možnost pracovat v nepřetržitém provozu

NABÍZÍME:
Nástupní plat od 16.500 Kč
Výkonnostní odměny
Stravenky, příspěvek na dopravu
Stabilní zázemí zahraniční společnosti

Hlásit se osobně pondělí, nebo středa ve 12.00 hod.,
nebo zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu: [email protected] Kontaktní osoba: Primas Hana, tel.: 483 369 079, fax: 483 302 239

Místo výkonu práce: Letní 3867, Kokonín, 468 01 Jablonec n.N., IČ: 254 06 311

Poslední změna:2016-07-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 9960080766

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání