Strojník

ČÍMA odpady s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Londýnská 10, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-17
Mzdové podmínky (brutto)
17900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zemních a příbuzných strojů (83422)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČÍMA odpady s.r.o., IČ 27351301
Pracoviště:Londýnská 10/99, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-17
Mzdové rozpětí:od 17900 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme strojníka na traktorbagr, pásový bagr a smykem řízené nakladače.
Vítán ŘP skupiny C. Nutná znalost, alespoň základní, práce s PC, vzhledem k očekávánému zavedení EET v příštím roce. Zaručujeme plat a nepřerušení zaměstnání i v zimním měsících (mimo sezónu). Mimo sezónu je náhradní pracovní náplň (sněhová služba, údržba strojů...)
Základní (nástupní) plat 17900,- Kč, po 3 měsících zvýšení o kvalifikační příplatky.

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 12702780792

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC