Pedagogové volného času

Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově (MPSV)

Místo práce
Haškova 1475, 736 01 Havířov, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pedagogové volného času (23594)

Pracoviště a kontakty

Firma:Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově, IČ 48806030
Pracoviště:Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově - sídlo, Haškova 1475/1, Město, 736 01 Havířov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PEDAGOG VOLNÉHO ČASU PRO KLUB MAJÁK
Charakteristika pracovní pozice:
"Přímá práce s romskými dětmi a mládeží v sociálně vyloučené lokalitě Havířov - Šumbark
"Organizace volnočasových aktivit
"Vedení předepsané dokumentace
"Spolupráce s týmem pedagogů volného času a externisty
"Tvorba a realizace evropského projektu
Požadujeme:
"Vzdělání a odborná kvalifikace pedagoga volného času dle zákona o pedagogických pracovnících
"Trestní bezúhonnost
"Komunikační dovednosti a nekonfliktnost
"Schopnost týmové spolupráce
"Dobrá znalost PC (schopnost práce v MS Word, Excel, Powerpoint, Internet)
"Časová flexibilita (jedná se o práci převážně v odpoledních a večerních hodinách)
"Osobnostní vlastnosti - samostatnost, flexibilita, kreativita, schopnost improvizace, tvořivost, důslednost, empatie
"Praxe- aspoň 3 roky pedagogické činnosti
"Zkušenost s prací s Romy výhodou
Nabízíme:
"Osobní růst
"Možnost dalšího vzdělávání
"Platové zařazení dle dosaženého vzdělání a praxe
"Kreativní způsob práce
"Předpokládaný nástup od 1.2. 2017
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím na adresu střediska, případně na e-mailovou adresu [email protected] Váš životopis a motivační dopis, ve kterém odpovíte na následující otázky:
1.Proč chcete pracovat právě s touto věkovou skupinou, v čem vidíte úskalí a v čem potřebnost?
2.Jaké jsou Vaše dosavadní zkušenosti v práci s mládeží, případně s dětmi?
3.Vypracujte stručnou koncepci aktivit, které byste byl/a schopen/schopna v klubu realizovat.
4.Jaké jsou Vaše priority na pozici pedagoga volného času v klubu?
Životopis včetně motivačního dopisu zašlete prosím nejpozději do 20. 1. 2016. Bez vypracování motivačního dopisu nemůžete být zařazen/a do výběrového řízení.

Poslední změna:2016-12-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11878270704

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně