Správce/ manažer/ka rekreačního střediska

CK Star Line - dětské pobyty s.r.o. (MPSV)

Místo práce
45, 262 56 Svatý Jan, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-15
Mzdové podmínky (brutto)
17600 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správci objektů (51530)

Pracoviště a kontakty

Firma:CK Star Line - dětské pobyty s.r.o., IČ 24791679
Pracoviště:CK Star Line - dětské pobyty s.r.o., provozovna, Hrachov 45, Svatý Jan, 262 56 Krásná Hora nad Vltavou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-03-15
Mzdové rozpětí:od 17600 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: správce / manažer/ka rekreačního střediska
Požadavky:
manuální zručnost, organizační schopnosti, základy práce na PC
Zaměstnanecké výhody: nabízíme ubytování a stravu zdarma
Nástup od 15.3.2017. Mzda:17 600,- až 22 000,- Kč
Kontakt:Houšková Zora Bc., tel.: 725 455 115, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:Hrachov č.p. 45, Svatý Jan, Krásná Hora nad Vltavou

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 12235430718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou