Konstruktér

ČKD Blansko SMALL HYDRO, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Gellhornova 2237, 1 2 Blansko, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-13
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní strojírenští technici (31159)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČKD Blansko SMALL HYDRO, s.r.o., IČ 27753981, http://www.ckdsh.cz
Pracoviště:ČKD Blansko SMALL HYDRO, s.r.o. - provozovna, Gellhornova 2237/10, 678 01 Blansko 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-13
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu: Náplň práce:
-Vypracování výkresové dokumentace a kusovníků vyráběného zařízení pro vodní elektrárny pomocí CAD programů SolidWorks a AutoCAD.
-Po zapracování provádění kontrolních pevnostních výpočtů.
-Sledování zakázek ve výrobě.
-Po zapracování výjezdy na uvádění do provozu do zahraničí.
Požadujeme:
-VŠ/SŠ vzdělání technického směru se zaměřením na konstrukci strojů
-Znalost konstrukčních programů Solid Works, AutoCAD (při znalosti jiného 3D konstrukčního software přeškolíme na Solid Works).
-Řidičský průkaz skupiny B.
-Praxe v oboru nebo na obdobné pozici výhodou.
-Pečlivost, ochotu učit se a rozvíjet se.
-Loajalitu.
-Znalost AJ výhodou
Nabízíme:
-Zázemí silné tradiční společnosti
-Možnost práce v moderním oboru
-finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a výkonnosti
-profesní růst a seberealizace

Poslední změna:2016-12-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 11822050765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - autocad
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B