Stavbyvedoucí (technologie čistíren odpadních vod)

ČKV Praha s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ostravská 259, 735 11 Orlová, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní stavbyvedoucí (13232)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČKV Praha s.r.o., IČ 00202037
Pracoviště:Ostravská 259, Město, 735 11 Orlová 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadované dovednosti:
- Praxe v oboru, zkušenost s vedením lidí min. 5 let
- Řidičský průkaz skupiny B (ŘP skupiny C výhodou!)
- Komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
- Čtení výkresové dokumentace
- Ochota učit se novým věcem
- Spolehlivost, samostatnost, flexibilita, odolnost vůči stresu
- Základní znalost práce na PC (word, excel, elektronická pošta, internet)
- Bezúhonnost
- Znalost polského jazyka výhodou
Náplň práce:
Montážní práce – celá ČR a Polsko. Řízení a kontrola stavby a pracovníků (malý tým do 10 lidí max.), komunikace se zástupci objednatelů a dodavatelů, zodpovědnost za realizaci zakázek a plnění termínů zakázek
Nabízíme:
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- služební mobil
V případě zájmu o pozici pošlete svůj životopis na e-mail: [email protected]
Nevolejte, děkujeme za pochopení!
Zájemci splňující požadavky a kritéria budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Poslední změna:2014-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 7832050728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou