Servírka/číšník

Clarion Hotels

Místo práce
Jeremenkova 36, Olomouc, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Clarion Congress Hotel Olomouc∗∗∗∗ držitel ocenění o nejlepší hotel Clarion Střední Evropy 2015 přijme na hlavní pracovní poměr Servírka/číšník.

Zaměstnanecké výhody, benefity

dobré finanční ohodnocení
systém zaměstnaneckých benefitů a možnosti vzdělávání
nabízíme práci v novém moderním hotelu

Informace o náboru

Firma CPI Hotels, a.s. plně akceptuje jako doklad o vzdělání v rámci kvalifikačních předpokladů také osvědčení o profesní kvalifikaci podle zákona 179/2006 Sb.

V případě zájmu zašlete Váš motivační dopis se strukturovaným životopisem v českém jazyce. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.

V případě, že do 3 týdnů neobdržíte od nás žádnou odpověď, nebyli jste zařazeni do výběrového řízení a veškeré Vámi zaslané informace a dokumenty budou skartovány.

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti. Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

gastronomie, hotelnictví

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

praxi na obdobné pozici
flexibilitu, spolehlivost
zdravotní průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem více jak 30 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst největší hotelovou skupinou v České republice. Společnost provozuje hotely značek Clarion Hotels, Buddha-Bar Collection, Mamaison Hotels & Residences, Spa & Kur Hotels, Comfort Hotels, Quality Hotels, Courtyard by Marriott a Private Label Hotels. Je jedním z největších poskytovatelů dlouhodobého ubytování pod značkou Ubytovny.cz.
ID: 1774886  Datum zveřejnění: 8.1.2016