Obchodní zástupce - poradce/poradkyně

Clear World s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nemocniční 1777, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-25
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Clear World s.r.o., IČ 28823052
Pracoviště:Clear World s.r.o. - prac., Nemocniční 1777/33, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2014-10-25
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovník vykonává práci pro region svého bydliště.
Vzdělání nerozhoduje. Požadavky: ŘP "B", vlastní automobil výhodou. Komunikativnost, slušné vystupování, zodpovědnost, časová flexibilita, čistý trestní rejstřík, loajalita. Nabízíme zázemí úspěšné společnosti, firemní výhody, motivující mzdu - základ + provize, práce na pracovní poměr (příp. možnost i na ŽL po dohodě). Kontakt: zasílejte životopis na uvedený e-mail, příp. telefonická dohoda osobního jednání na uvedeném tel. čísle.

Poslední změna:2014-10-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 7958950784

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání