It specialista/specialistka

Clever People s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Smilova 391, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií (25)

Pracoviště a kontakty

Firma:Clever People s.r.o., IČ 28775708, http://www.cleverpeople.cz
Pracoviště:Smilova 391, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsi IT specialista a bydlíš v Pardubicích nebo v blízkém okolí? Máš spoustu zkušeností a nápadů?

Tak hledáme přímo tebe!

Člověka, který...
- se nebojí říkat své nápady říct, obhájit je u vedení a pak je i realizovat
- nebere práci jako svou povinnost, ale jako zábavu

Člověka, který má...
- perfektní znalost MS Office a MS Dynamics CRM, SEO
- znalost Wordpressu a výbornou technickou gramotnost
- zkušenost se správou a tvorbou www stránek
- perfektní znalost práce na PC

Člověka, který umí..
- SQL, no SQL, fungování databází, query plany,
- HTML, CSS, JS
- webservices, XML, bezpečnost aplikací
Zdá se ti to hodně? A to není všechno...

U nás..
- nečekej, že tě bude někdo navádět, co máš dělat
(tohle očekáváme od tebe)
- se rozhodně nebudeš nudit a na stereotyp zapomeň

Pokud se nebojíš výzev, pak nám zavolej nebo napiš: [email protected], tel. 739 708 111.

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12295030719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, perfektní znalost MS Office a MS Dynamics CRM, SEO
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - prezentační software
Práce s PC - grafické programy