Kreativní grafik

Clever People s.r.o. (MPSV)

Místo práce
17. listopadu 360, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-15
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Návrháři (34324)

Pracoviště a kontakty

Firma:Clever People s.r.o., IČ 28775708, http://www.cleverpeople.cz
Pracoviště:Clever People s.r.o.- pracoviště Pce, 17. listopadu, 17. listopadu 360, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-06-15
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme posilu do našeho PR týmu. Očekáváme profíka s prokazatelnými zkušenostmi, který má šanci růst s námi a jeho práce bude skutečně vidět.

CO BUDETE DĚLAT?
* vytvářet návrhy webových a fb stránek a aplikací
* tvořit klíčové grafické vizuály
* spolupracovat na reklamních kampaních
* navrhovat kreativní koncepty prezentací
* podílet se na určování marketingové strategie
* komunikovat s partnery
* spoluzodpovídat za dodržení termínů

PŘEDPOKLÁDÁME
* rutinní znalost programů Adobe CC - Indesing, Illustrator, Photoshop
* nutná znalost Wordpress
* dobrou znalost web prostředí a přehled v současných trendech webdesignu
* prokazatelné zkušenosti v oboru
* kreativní osobnost s kvalitním portfoliem
* chuť a schopnost vymýšlet nové věci
* flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost

A NABÍZÍME
* zajímavou práci, která vás bude bavit
* prostor pro realizaci a vlastní kreativitu
* výborné platové ohodnocení
* příjemné nestandardní pracovní prostředí
* schopný, clever kolektiv

Životopis s možným termínem nástupu a ukázku vašich prací zašlete na [email protected] nebo volejte 602 623 336.

Poslední změna:2017-05-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12760100711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou