Senior tester - automatizované a performance testy

CLEVERLANCE s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřujeme náš stávající tým a hledáme nové kolegy do projektů v oblasti finance a telco – testery/ky se zkušenostmi s automatizovanými a performance testy. Budete odpovědní za návrh a údržbu testovacího prostředí na testování chyb. Budete se podílet na vytváření test cases a analyzování výsledků testování a reportingu; návrhu a implementaci automatizovaných testů, realizaci automatizovaných a performance testů. Vaší prací bude též manuální a automatizované testování SW a aktivní spolupráce s vývojáři.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• budete pracovat na projektech s moderními technologiemi a přístupy
• v případě prokázání potenciálu budete mít možnost postupu na pozici test analytika nebo test managera
• zázemí stabilní české firmy podporující odborný rozvoj svých zaměstnanců
• dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
• pravidelná interní a externí školení
• podporu pro úspěšné získání certifikací v oboru
• kvalitní HW i SW vybavení a přístup k nejmodernějším technologiím
• prostor pro kreativní seberealizaci
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• příspěvek na životní a penzijní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušenosti s přípravou, prováděním a vyhodnocováním testů – znalost principů QA a cyklu vývoje SW
• pokročilá znalost nástrojů pro automatizované testování (SilkTest / Selenium / QuickTest), znalost programování v jazycích Java / C / Javascript, schopnost reverzního programování, technické povědomí o webových technologiích, základní znalost HTML / CSS a odlišností jednotlivých web prohlížečů, základní znalost SQL
• pokročilá znalost nástrojů pro performance testy (JMeter / LoadRunner / Silk Performer), znalost monitoringu DB, AP a AS serveru a OS, schopnost analyzovat a vyhodnotit provedených performance testů, základní znalost vizualizace, základní znalost SQL, povědomí o HW a Sizingu a IT architektuře, povědomí o velkých SW middleware (SAP, Siebel, Tibco, MQ, Oracle, MySQL etc. …), alespoň částečná znalost UNIXu a Linuxu
• schopnost porozumění logice aplikací po funkční stránce
• týmový hráč, zodpovědný a aktivní přístup k práci a řešení problémů, samostatnost a smysl pro detail
• výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
• znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1674178  Datum zveřejnění: 26.3.2015