Tester_Brno

CLEVERLANCE s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho brněnského týmu teď hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Tester.

Vaší pracovní náplní bude:
• testování produktu dle předem připravených testovacích skriptů, případně vlastní iniciativní testování
• popis nalezené chyby (včetně podrobného návodu k vyvolání chyby)
• report a evidence chyb i pomocí nástroje pro „bug tracking“
• úzká spolupráce a komunikace s vývojovým teamem

Požadované zkušenosti:
• podmínkou praxe v aktivním testování SW
• samostatnost, logické uvažování, analytické schopnosti, flexibilita
• smysl pro týmovou spolupráci
• schopnost provádět manuální testování frontendových částí aplikace (webové aplikace)
• schopnost a vítána i praktická zkušenost s využitím automatických nástrojů pro testování frontendu (např. Selenium)
• zkušenosti s testování webových služeb pomocí nástrojů pro simulování volání služeb (SOAP UI)
• schopnost dohledat data v relační databázi (základní znalost SQL)
• zkušenosti s přípravou základních testovacích dat
• není bezpodmínečně nutná znalost všech uvedených nástrojů a postupů, ale je nutné prokázat schopnost a ochotu je ovládnout
• pozice je vhodná i pro začínajícího testera/absolventa s chutí učit se nové věci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
• práci na projektech s moderními technologiemi a přístupy
• podporu při osobním rozvoji
• stabilní zázemí dobře prosperující české firmy
• dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
• pravidelná interní a externí školení
• podporu pro úspěšné získání certifikací v oboru
• kvalitní HW i SW vybavení a přístup k nejmodernějším technologiím
• prostor pro kreativní seberealizaci
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1887358  Datum zveřejnění: 3.10.2014