Java Developer

CLEVERLANCE s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 6, 82109 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou náplňou bude:

- špecifikácia, zlepšovanie a aktualizácia technického designu aplikácie
- vývoj v jazyku Java
- komunikácia s architektmi
- implementácia vyvinutého riešenia

Čo ponúkame:

- prácu na projektoch s modernými technológiami a prístupmi
- v prípade preukázania potenciálu je možné postúpiť na pozíciu architekta alebo TL
- podpora pri osobnom rozvoji
- stabilné zázemie dobre prosperujúcej českej firmy
- pravidelné interné a externé školenie
- podpora pre úspešné získanie certifikátov v obore
- kvalitné HW a SW vybavenie a prístup k najmodernejším technológiám
- priestor pre kreatívnu sebarealizáciu
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív

Ďalej ponúkame:

- relax program (fitness, sauna, bazén) a futbal
- jazykový program angličtiny alebo nemčiny
- stravné lístky a darčekové kupóny
- notebook
- možnosť firemného ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícii aspoň 2 roky
- skúsenosti s projektami z oblasti bankingu
- nutná znalosť aplikačných serverov (Oracle WebLogic...), technológií continous integration development (Maven, Jenkins, Nexus...)
- skúsenosti so Spring Framework (min. v oblasti dependency injection)
- Soap, Rest, UML...
- výhodou je znalosť frameworku Apache Wicket, Activity, Hibernate
- skúsenosti z agilného vývoja, test driven development
- vítaná aspoň okrajová znalosť SQL a db
- schopnosť samostatnej a týmovej práce
- analytické myslenie, zodpovedný a aktívny prístup k práci a riešenia problémov, samostatnosť
- výborná slovenčina, dobrá znalosť anglického jazyka

CLEVERLANCE s.r.o. sa behom niekoľkých rokov po svojom založení stala jedným z najväčších dodávateľov viacvrstvových, otvorených riešení na tuzemskom trhu a predným hráčom v stredoeurópskom merítku, poskytujúcou komplexné služby pre implementáciu, vývoj a údržbu finančných, telekomunikačných a eGovernment systémov.

Team Cleverlance tvorí vyše 400 špecialistov, ktorí sú pripravení splniť požiadavky z oblasti analýz, návrhu, vývoja a implementácie aplikácií vrátane projektového riadenia, podpory či úplného outsourcingu. Technologické zázemie pre vývoj zahrňuje rozsiahlu znalosť platforiem J2EE a MS.NET, najrozšírenejších databázových servrov a sieťových technologií.

Podľa rebríčku „Technology Fast 50“ zostavovanom spoločnosťou Deloitte v roku 2006 sa Cleverlance stala už po druhýkrát najúspešnejším českým poskytovateľom SW v regióne Strednej Európy.

Viac informácií o spoločnosti nájdete na adrese www.cleverlance.cz

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1925136  Datum zveřejnění: 16.12.2014