Analytik

CLEVERLANCE s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 6, 82109 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosťou Analytika je predovšetkým zisťovať, analyzovať, špecifikovať, potvrďovať, overovať a riadiť reálne potreby účastníkov projektu, klienta a koncových užívatelov.

Hlavnou náplňou práce bude:

- analýza požiadavkov a overovanie s cielom zabespečiť, aby zoznam požiadavkov bol kompletný, konzistentný, sledovateľný, jednoznačný a kontrolovateľný
- dokumentácia charakteristík jednotlivých užívateľských skupín. Identifikácia reprezentantov daných skupín a vyjednávanie o ich úlohách
- zisťovanie požiadavkov pomocou interview, analýzy dokumentov, workshopov, dotazníkov, popisov úloh, business procesov a informačných tokov
- vytváranie špecifikácií požiadavkov podľa štandartných šablón
- rozkladanie komplexných zadaní na funkčné požiadavky so špecifikovanou úrovňou detailu, ktorá bude použiteľná pre ďaľšiu prácu
- definovanie kvalitatívnych atribútov, externých rozhraní, omedzení a ďaľších nefunkčných
- prezentácia požiadavkov z rôznych pohľadov pomocou analytických modelov, prototypov a príkladov
- podielanie sa na prioritizácii požiadavkov
- podielanie sa na revíziách zoznamu požiadavkov a revíziach produktov v priebehu projektu
- podpora riadenia zmien požiadavkov pomocou efektívnej aplikácie kontroly zmien analýzy
- zariadenie a implementácia efektívnych postupov pre získavanie požiadavkov, vrátane trvalého zlepšovania procesu požiadavkov. Asistovanie pri vytváraní oficiálnych postupov pre zisťovanie požiadavkov
- zaistenie možnosti opakovane používať ,,analytické výstupy´´ ( balíky, Use Cases, Prototypy...) na ďaľších projektoch
- identifikácia ciest ako pomocou produktového managementu pri plánovaní produktu v priebehu spracovania požiadavkov a ich analýzy. Navrhovanie nových funkcí produktu pre ďaľšie verzie.

- práca na projektoch s modernými technológiami a prístupmi
- podpora pri učení sa nových vecí
- stabilné zázemie dobre prosperujúcej českej firmy
- dobré platové podmienky a pémiové ohodnotenia podľa schopností a pracovného úsilia
- kvalitné HW a SW vybavenie
- prístup k najmodernejším technológiám
- flexibilná pracovná doba
- priateľský kolektív a nefomálne pracovné prostredie

Iné výhody:

- relax program (fitness, sauna, bazén) a futbal
- jazykový kurz angličtiny a nemčiny
- stravné lístky a darčekové kupóny
- notebook
- možnosť firemného ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- prax na podobnej pozícii min. 3 roky
- schopnosť viesť schôdzky s klientmi a definovanie ich požiadavkov
- organizačné znalosti pre prácu s velkými objemami informácií získaných pri analýze a interview a schpnosť vyrovnať sa s rýchlo meniacimi sa informáciami
- modelovacie schopnosti na reprezentáciu požiadavkov v grafickej forme, vrátane modelovacích jazykov
- znalosti súčasných metód používaných pri zisťovaní požiadavkov, analýzy, špecikácií, overovaní a riadenie a schopnosť uplatniť tieto znalosti v praxi (UML, Use Cases, BMPN, ITIL...)

CLEVERLANCE s.r.o. sa behom niekoľkých rokov po svojom založení stala jedným z najväčších dodávateľov viacvrstvových, otvorených riešení na tuzemskom trhu a predným hráčom v stredoeurópskom merítku, poskytujúcou komplexné služby pre implementáciu, vývoj a údržbu finančných, telekomunikačných a eGovernment systémov.

Team Cleverlance tvorí vyše 400 špecialistov, ktorí sú pripravení splniť požiadavky z oblasti analýz, návrhu, vývoja a implementácie aplikácií vrátane projektového riadenia, podpory či úplného outsourcingu. Technologické zázemie pre vývoj zahrňuje rozsiahlu znalosť platforiem J2EE a MS.NET, najrozšírenejších databázových servrov a sieťových technologií.

Podľa rebríčku „Technology Fast 50“ zostavovanom spoločnosťou Deloitte v roku 2006 sa Cleverlance stala už po druhýkrát najúspešnejším českým poskytovateľom SW v regióne Strednej Európy.

Viac informácií o spoločnosti nájdete na adrese www.cleverlance.cz

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1925167  Datum zveřejnění: 16.12.2014