MS SharePoint Architect

CLEVERLANCE s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice :

MS SharPoint Architect je odpovědný za analýzu potřeb zákazníka ve vztahu k MS SharePoint a za návrh řešení na této platformě. Navrhuje architekturu a infrastrukturu budoucího řešení s ohledem na požadavky zákazníka a jeho existující IT prostředí. Připravuje specifikaci pro implementaci a realizaci dohodnutého řešení, provádí technický dohled na samotnou realizaci, případně sám realizuje komplikovanější části dodávky. Podílí se na tvorbě nabídek a jejich prezentaci jako odborný garant. Školí koncové uživatele, administrátory a pracovníky zákazníka zodpovědné za podporu dodávaného řešení.

Náplň práce:

• Poskytovaní konzultací k informačnímu systému MS SharePoint
• Analýza potřeb zákazníka v oblasti ECM (Enterprise Content Management) a DMS (Document Management System)
• Návrh architektury řešení na MS SharePoint v kontextu IT prostředí zákazníka
• Komunikace s klienty, detailní specifikace řešení pro účely vývoje
• Vývoj a testování dodávaných řešení
• Instalace a konfigurace MS SharePoint
• Školení technických pracovníků a uživatelů, dokumentace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Výborná znalost SharePoint 2013, znalost Office365 výhodou
• Min. 4 roky praxe s vývojem pro SharePoint
• Pokročilé znalosti .NET Framework, C#, XML, XSL, HTML a CSS
• Znalost aplikační architektury SharePointu
• Znalost OOB funkcí a koncepcí SharePointu
• Znalost servisní architektury a služeb SharePointu
• Znalost serverového i klientského API
• Znalost taxonomy API
• Zkušenost s implementací MS SharePoint a nadstavbových platforem, zejména NINTEX Workflow
• Výborná znalost problematiky portálových řešení, document managementu v enterprise prostředí
• Návyky odpovědné a koncepční práce, tvorba dokumentace
• Výborná znalost českého nebo slovenského jazyka, anglický jazyk alespoň na psané úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1944005  Datum zveřejnění: 1.12.2014