HR Specialist - Bratislava

CLEVERLANCE s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naší doménou je sice IT, ale technologie samy o sobě nedokážou nic. Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé. Vaší náplní práce bude práce s lidmi – budete partnerem svých kolegů v oblasti jejich rozvoje a motivace. Uvítáme na této pozici zkušeného specialistu v náboru IT pozic, se schopností hledat kandidáty se specifickými znalostmi. Neobejdete se také bez potřebných zkušeností z oblasti pracovního práva. Jsme si vědomi, že jedna z primárních oblastí, která má být top podporou businessu, je HR…

Požadované zkušenosti:
• praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
• orientace v oblasti HR a IT, zkušenosti s náborem IT pozic (ideálně v oblastech banking a telco)
• velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, pozitivní přístup
• týmový hráč s dobrými organizačními schopnostmi, spolehlivost a samostatnost
• orientace na výsledek a dotahování věcí
• výborný SJ a velmi dobrá AJ (čeká vás testování kandidátů z AJ)

Co vás v Cleverlance čeká:
• budete odpovědný/á za kvalitu náboru potřebných kolegů – předpokládáme u vás zkušenosti s různými metodami náboru a výběru kandidátů primárně z oblasti IT
• budete podporou nováčků v období adaptace po nástupu do naší společnosti
• uvítáme, pokud byste byl/a pro naše kolegy nejen rádcem a člověkem, na kterého se mohou po pracovní stránce obrátit, ale také svým způsobem vrbou, na níž se mohou s důvěrou obrátit a pomoci jim vyřešit situaci, pokud si v něčem neví rady
• budete podporou svých kolegů v jejich pracovním a odborném rozvoji
• budete také mezičlánkem v komunikaci mezi managementem, zaměstnanci a dodavateli sjednaných služeb
• čeká vás také spolupráce s kolegy z českých poboček
• neminou vás také různé reporty a tvorba prezentací
• budete samostatně řídit HR projekty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
• samostatnou a motivující práci, prostor pro vlastní seberealizace
• zázemí společnosti, která působí na trhu již 15 let
• kvalitní HW a SW vybavení a přístup k nejmodernějším technologiím
• benefity (stravenky, výuku AJ, mobil atd.)
• podporu při odborném rozvoji

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Personalistika - Pokročilý

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2018592  Datum zveřejnění: 26.3.2015