.NET Developer Security

CLEVERLANCE s.r.o.

Místo práce
Purkyňova 101, 61200 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do oblasti vývoje bezpečnostních produktů hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici .NET Developer. Stanete se součástí přátelského týmu, který nabízí chytré řešení pro klasifikaci informací. Pomozte nám rozšířit tým a staňte se naší novou posilou!

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní české firmy podporující odborný rozvoj svých zaměstnanců
• účast na novém, ambiciózním bezpečnostním projektu
• nadstandartní finanční ohodnocení závislé na zkušenostech a výsledcích
• flexibilní pracovní dobu
• příjemné pracovní prostředí a neformální, přátelský kolektiv
• kvalitní HW i SW vybavení a přístup k nejmodernějším technologiím
• prostor pro seberealizaci
• příspěvek na životní a penzijní připojištění a další nabídka benefitů
• podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení – více informací na Cleverlance FB stránkách

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Znalost programovacího jazyka .NET Framework, WPF a prostředí Visual Studio.
• Zkušenost v objektově orientovaném programování
• Znalost návrhových vzorů výhodou.
• Schopnost vytvářet Unit a UI testy.
• Nutná znalost relačních databází a znalost Microsoft SQL Server.
• Vítána zkušenost s vývojem webových aplikací na platformě IIS.
• Základní znalosti Gitu a agilních metodik.
• Vytváření příslušné dokumentace.
• Znalosti v oblasti IT Security výhodou.
• Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, týmový hráč
• Vhodné i pro absolventy nebo studenty ochotné učit se novým věcem
• Výborná znalost českého nebo slovenského jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2138458  Datum zveřejnění: 11.6.2015