DB Developer

CLEVERLANCE s.r.o.

Místo práce
Dukelských hrdinů 34, 170 00 Praha 7, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Database Developer

​Do našich pražských týmů hledáme nové kolegy/kolegyně na projekty v oblasti financí a telekomunikací. Umíte programovat v Oracle PL/SQL a SQL a baví Vás vyvíjet databázové objekty a procedury? Máte zkušenost z vytvářením datových modelů na základě funkční specifikace? Pokud ano, tak je tato pozice vhodná právě pro Vás!

Požadované zkušenosti

•základní znalost UML a relačního modelování
•dobrou znalost Oracle SQL a programování uložených procedur v PL/SQL
•minimálně tříletou zkušenost na vývojových projektech v související roli
•zkušenosti s vývojem vícevrstvých aplikací určených pro internet/intranet výhodou
•znalost bezpečnostních mechanismů Oracle výhodou
•znalost Oracle RAC a DataGuard výhodou
•dobré komunikační schopnosti
•výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
•znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni

Náplň práce
•navrhovat datové modely na základě funkční specifikace
•vytvářet, ověřovat, zlepšovat a aktualizovat technický design
•programovat v Oracle PL/SQL a SQL
•tvořit vývojové dokumenty
•řešit opravy chyb
•administrovat a konfigurovat vývojové a testovací databáze ​

Zaměstnanecké výhody, benefity

•​​práci na projektech s moderními technologiemi a přístupy podporu při učení se nových věcí
•zázemí stabilní české firmy podporující odborný rozvoj svých zaměstnanců
•podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení – více informací na Cleverlance FB stránkách
•dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení podle schopností a pracovního úsilí
•kvalitní HW i SW vybavení a přístup k nejmodernějším technologiím
•flexibilní pracovní dobu
•příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
•dáme vám příležitost najít svůj potenciál a možnosti jej dál využívat – potřebujeme technologické lídry!
•u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
•benefity (výuka AJ, Multisport, příspěvek na životní a penzijní připojištění, sick days, stravenky a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2199227  Datum zveřejnění: 28.7.2015