CRM Developer

CLEVERLANCE s.r.o.

Místo práce
Dukelských hrdinů 34, 170 00 Praha 7, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• customizace a vývoj pro Microsoft Dynamics CRM
• analýza požadavků a návrhy řešení
• vývoj rozšíření do aplikace Microsoft Dynamics CRM
• integrace Microsoft Dynamics CRM s okolními systémy
• web aplikace nad Microsoft Dynamics CRM
• tvorba reportů pro SSRS
• oprava chyb
• tvorba vývojové dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na zajímavých implementačních projektech v ČR i zahraničí
• zázemí stabilní české firmy
• podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení – více informací na Cleverlance FB stránkách
• prémiové ohodnocení podle schopností a pracovního úsilí
• flexibilní pracovní dobu
• příjemné pracovní prostředí a neformální, přátelský kolektiv
• dáme vám příležitost najít svůj potenciál a možnosti jej dále využívat
• u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
• benefity (výuka AJ, Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, sick days, stravenky a další)

Informace o náboru

Hledáme nadšence do CRM řešení! Chcete se odborně rozvíjet, preferujete práci na různorodých projektech a chcete získávat stále nové zkušenosti? Do našeho interního týmu zabývajícího se především implementací Microsoft Dynamics CRM hledáme kolegu/kolegyni!​

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost algoritmických a programátorských principů (OOP, interfaces, collections, generics)
• znalost programovacího jazyka C# (případně VisualBasic.NET, ASP.NET)
• znalost/zkušenost s vývojem nebo customizacemi Microsoft Dynamics CRM výhodou, není však podmínkou
• základní znalost SQL DML
• základní znalost JScript
• znalost Microsoft SQL Server Reporting Services (SSRS) výhodou
• zkušenost s prací s Team Foundation Systém v týmu
• logické myšlení, schopnost používat zdravý selský rozum
• výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
• alespoň pasivní angličtina (schopnost porozumět odbornému textu a technické dokumentaci)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2262750  Datum zveřejnění: 26.10.2015