Junior Angular Developer

CLEVERLANCE s.r.o.

Místo práce
Purkyňova 101, 61200 Brno, Brno - město
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně se rozhlížíme po junior Angular vývojáři / vývojářce.

Čeká tě spolupráce s našimi zkušenými vývojáři, budeš se podílet na tvorbě vývojové dokumentace, zlepšování a aktualizaci technického designu vyvíjených aplikací; časem spolupráce na analýze požadavků a návrhy řešení. Neminou tě ani assembly a unit testy, opravování nalezených chyb.

Chceš se učit? A dáš to třeba i při studiu na VŠ? Ozvi se nám!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost práce na plný nebo částečný úvazek
 - možnost postupně získávat zkušenosti z reálných projektů
 - zázemí stabilní české firmy, která na trhu působí již 15 let
 - podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení – více informací na Cleverlance FB stránkách
 - kvalitní HW i SW vybavení a přístup k nejmodernějším technologiím
 - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
 - benefity (výuka AJ, stravenky, sick days, příspěvek na životní a penzijní připojištění a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme:
 - nadšence do vývoje webových aplikací, grafiky a Angularu
 - se znalostí HTML, CSS, JavaScript
 - týmového hráče, s flexibilním přístupem a chutí se stále vzdělávat
 - podmínkou je výborná čeština nebo slovenština, alespoň komunikativní angličtina

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2323270  Datum zveřejnění: 10.11.2015