SW Architect

CLEVERLANCE s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu naši dceřiné společnosti TrustPort hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici SW Architect.
Zabýváme se vývojem bezpečnostních SW řešení, která jsou zaměřená na zabezpečení korporátních sítí před útoky hackerů a malware. Jsou založená na moderních detekčních metodách, jako např. zapojení umělé inteligence pro sledování odchylek od běžného chování provozu v počítačových sítích. Vyvíjíme je s použitím know how našich zkušených analytiků a nejmodernějších technologií.
Orientujete se v této oblasti? Ozvěte se nám!
Náplň práce
• podílení se na budování bezpečnostního SW a jeho architektury
• analýza požadavků z pohledu softwarové architektury
• vývoj aplikací a implementace security produktů
• návrhy a vývoj vlastních komponent a funkčností
• spolupráce v rámci agilního vývojářského týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• prostor pro kreativní seberealizaci na zajímavých projektech
• podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení
• ohodnocení podle schopností a pracovního úsilí
• flexibilní pracovní dobu
• příjemné pracovní prostředí a neformální, přátelský kolektiv
• stále se budete učit nové technologie a přístupy
• u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
• benefity (stravenky, sick days, příspěvek na životní a penzijní připojištění, Multisport karta a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vzdělání v oboru IT
• prokazatelné zkušenosti na pozici SW architekta
• zkušenosti ve vývoji v C++ případně Java
• znalost databází
• znalost platformy Linux
• znalost síťových technologií a orientace v security produktech výhodou
• schopnost přispívat k dalšímu rozvoji interního development procesu: Unit testy, Test driven development, continuous integration, jak správně organizovat kód (branching, …), deployment process / release management
• ochota neustále se vzdělávat a učit novým věcem
• analytické myšlení
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a aktivní přístup
• schopnost týmové spolupráce a odolnost vůči stresu
• znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2395086  Datum zveřejnění: 14.1.2016