Administrativní asistent/ka

Clifford Chance Prague LLP, organizační složka

Místo práce
Jungmannova 24, 11000 Praha 1, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- administrativní podpora cca 3-4 právníků
- příprava psané korespondence (e-maily, dopisy) a telefonická komunikace
- příprava a kontrola dokumentů
- plánování schůzek a služebních cest
- komunikace s klienty a ostatními CC odděleními
- komunikace s CC kancelářemi po celém světě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé pracovní úkoly
- další vzdělávání a osobní rozvoj
- práce v centru Prahy v příjemných kancelářských prostorách
- užití anglického jazyka
- rozsáhlou nabídku benefitů
- odpovídající platové podmínky
- pravidelné teambuildingové aktivity
- smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Informace o náboru

Pokud vás pracovní pozice zaujala, pošlete nám prosím Váš životopis v anglickém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- aktivní a zodpovědný přístup k práci
- dobrá znalost anglického a výborná znalost českého jazyka
- velmi dobrá znalost práce s MS Office (MS Word, Excel, PowerPoint), psaní všemi deseti výhodou
- flexibilita, odolnost vůči stresu, dobré komunikační dovednosti
- zkušenost minimálně 6 měsíců na podobné administrativní pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pražská pobočka jedné z největších advokátních kanceláří na světě.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2540086  Datum zveřejnění: 11.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou