Hospodyně

CLINEA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Opletalova 1535, 110 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-03-15
Mzdové podmínky (brutto)
90 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hospodyně v domácnostech (51521)

Pracoviště a kontakty

Firma:CLINEA s.r.o., IČ 24140716
Pracoviště:Opletalova 1535/4, Nové Město, 110 00 Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-03-15
Mzdové rozpětí:od 90 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Mzda od 90 Kč / hod.
14 hodin týdně. Pracovní doba je Po-Pá 9:30-11:30. Občasné víkendy.
- běžný úklid domácnosti zahrnující:
1. úklid koupelny/toalety - čištění a dezinfekce povrchů, leštění skel atd.
2. úklid pokojů a ložnice - stlaní/převlékání postelí, utírání prachu, vysávání, vytírání podlahy atd.
3. úklid kuchyně a jídelný - mytí nádobí, utírání prachu, vysávání, vytírání podlahy atd.
4. garáž - zametání, sezónní organizace věcí aj.
5. mytí oken, výměna záclon/závěsů, výměna povlečení…
6. pravidelný úklid + generální úklid - vánoční úklid, jarní úklid

- praní, žehlení a péče o prádlo a tkaniny
- zalévání kytek
- vaření

Poslední změna:2016-11-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 7917630724

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání