Terénní sociální pracovník/ce

Člověk v tísni, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Komenského 840, 750 02 Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
16500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (53222)

Pracoviště a kontakty

Firma:Člověk v tísni, o.p.s., IČ 25755277
Pracoviště:Člověk v tísni, o.p.s. - pracoviště PR, Komenského 840/15, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 16500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol.

Náplň práce:
terénní sociální pracovník pro registrované služby sociální prevence "sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi a terénní programy".

Zaměstnavatel požaduje:
VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech §110 zákona č. 108/2006Sb.; zkušenost s přímou prací s klienty; schopnost efektivně pracovat v týmu; ochotu cestovat v rámci okresu Přerov; uživatelskou znalost práce na PC (Office, email, internet); dobré komunikační schopnosti; samostatnost, spolehlivost

Zaměstnavatel nabízí:
podíl na rozvoji unikátní sociální služby v oblasti integrace sociálně vyloučených lidí; možnost seberealizace v renomované humanitární organizaci; práci v profesionálním týmu; průběžnou individuální a týmovou supervizi; možnost dalšího vzdělávání a studijního volna; uvedený plat s možností dalšího navýšení

Zájemci se mohou hlásit do 15.9.2015:
- zasláním strukturovaného životopisu, motivačního dopisu a případné dotazy na
e-mail: [email protected]

Místo výkonu práce: Člověk v tísni, o.p.s., Komenského č.p. 840/15, 750 02 Přerov - okres Přerov dle požadavků zaměstnavatele

Poslední změna:2015-08-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 9417040719

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání