Terénní sociální pracovník/ce - lokalita karlovarsko, sokolovsko

Člověk v tísni, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
360 01 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Člověk v tísni, o.p.s., IČ 25755277
Pracoviště:Člověk v tísni, o.p.s. - 004, Karlovy Vary, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: POUZE e-mailem:[email protected]
Pracovní doba: Pružná - 8-16 hod - dle domluvy

Náplní práce je terénní práce a odborné sociální poradenství v sociálně vyloučených nebo sociálním vyloučením ohrožených lokalitách na Karlovarsku a Sokolovsku
Požadujeme:
-SŠ/ Vyšší odborné vzdělání, nebo VŠ vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a příbuzných oborech
-Orientaci v sociálně právní oblasti, v dluhové problematice
-Schopnost pracovat v týmu
-Ochotu k dalšímu vzdělávání
-Trestní bezúhonnost
-Uživatelskou znalost práce na PC
-ŘP vítáme
Nabízíme:
- Práci na celý úvazek
- Práci v profesionálním týmu za adekvátní finanční ohodnocení
- Možnost podílet se na rozvoji unikátní sociální služby v oblasti sociální integrace
- Možnost seberealizace v renomované organizaci
- Průběžnou supervizi
- Další vzdělávání
- Dovolená 5 týdnů.

Svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (v rozsahu 1 normostrany) a případné dotazy zasílejte do 6. 12. 2016 na emailovou adresu: [email protected]

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční v Karlových Varech, Blahoslavova 5/18 v prostorách pobočky společnosti. Termín bude upřesněn.
Člověk v tísni o.p.s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrová řízení, případně neobsadit pracovní pozice v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.
Více informací o organizaci a jejích službách můžete nalézt na webové adrese http://www.clovekvtisni.cz/

Poslední změna:2016-11-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11779390747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou