Terénní sociální pracovníci

Člověk v tísni, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Rostislavova 806, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (53222)

Pracoviště a kontakty

Firma:Člověk v tísni, o.p.s., IČ 25755277
Pracoviště:Člověk v tísni, o.p.s., Prostějov, Rostislavova 806/26, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup: únor 2017. Strukturovaný životopis, motivační dopis a případné otázky pošlete emailem na adresu [email protected] do 23.1.2017. Olomoucká pobočka organizace Člověk v tísni, o.p.s. s pracovištěm v Prostějově hledá terénního sociálního pracovníka na plný úvazek pro práci v rámci registrované služby sociální prevence – terénní programy. Požadujeme: VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech dle §110 zákona č. 108/2006 Sb. Zkušenost s přímou prací s klienty - výhodou. Schopnost efektivně pracovat v týmu. Ochotu cestovat v rámci okresu Prostějov. Uživatelskou znalost práce na PC (Office, email, internet). Dobré komunikační schopnosti. Samostatnost, spolehlivost.
Nabízíme: možnost seberealizace v renomované humanitární organizaci. Práci v profesionálním týmu za dobré platové ohodnocení. Průběžnou individuální a týmovou supervizi. Možnost dalšího vzdělávání a studijního volna. Platové podmínky: 18.000,- nástupní plat s možností dalšího navýšení. Pracoviště: Prostějov. Více o aktivitách organizace Člověk v tísni, o.p.s. na poli sociální integrace a v dalších oblastech najdete na www.clovekvtisni.cz.

Poslední změna:2017-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11941100708

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC