Sociální pracovník/ce v sociálně aktivizačních službách rpo rodiny s dětmi

Člověk v tísni, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Vídeňská 9, 339 01 Klatovy, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Člověk v tísni, o.p.s., IČ 25755277
Pracoviště:Člověk v tísni, o.p.s.-detašované pracoviště Klatovy, Vídeňská 9, Klatovy IV, 339 01 Klatovy 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Výběrové řízení proběhne 22.2.2017 v prostorách regionální pobočky Plzeň, Mikulášské nám. 17, 326 00 Plzeň.

Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/která s námi bude usilovat o to, aby se obyvatelům kraje při překonávání jejich nepříznivých situací dostalo potřebné podpory a pomoci. Svými sociálně aktivizačními službami a programem podpory vzdělávání se zaměřujeme na podporu dětí a jejich rodičů v oblasti zvdělávání a školní přípravy, zvýšení úspěchu dětí ve vzdělávání, docházce na běžnou školu. Pomáháme při řešení problémů týkající se rodinných záležitostí (zejm. výživné, určení otcovství), dluhové problematiky (zejm. orientace v závazcích a možnosti řešení), bydlení (zejm. nalezení vhodného bydlení) a zaměstnání (zejm. nalezení zaměstnání) a dalších problémů rodiny.

POŽADUJEME: VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech dle !110 zák. č. 108/2006 Sb., nebo VŠ vzdělání humanitního směru; terénní působení a aktivní vyhledávání zájemců o službu; odhodlání prosazovat rovný a inkluzivní přístup ve vzdělávání

UVÍTÁME: praxi, zkušenost s uvedenými službami; schopnost efektivně pracovat v týmu, samostatnost, kreativitu a flexibilitu; ŘP a vlastní osobní vůz

NABÍZÍME: možnost seberealizace v renomované nevládní organizaci; práci v profesionálním týmu za dobré platové ohodnocení; průběžnou individuální a týmovou supervizi; možnost dalšího vzdělávání a studijního volna

NÁSTUP: duben 2017 (nebo dle dohody); pracovní smlouva na dobu určitou s předpokladem prodloužení

KONTAKT: svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (cca 1 normostrana) a případné otázky pošlete do 15.2.2017 na e-mail: [email protected]

Více o aktivitách organizace Člověk v tísni, o.p.s. na poli sociální integrace a v dalších oblastech najdete na www.clovekvtisni.cz, resp. www.clovekvtisni.cz/plzen

Poslední změna:2017-02-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 12111160720

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání