Sociální pracovník/pracovnice v sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi

Člověk v tísni, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Mánesova 1522, 349 01 Stříbro, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Člověk v tísni, o.p.s., IČ 25755277
Pracoviště:Mánesova 1522, 349 01 Stříbro

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Stříbro (kancelář: Mánesova 1522, 348 01 Stříbro)
Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/která s námi bude usilovat o to, aby se obyvatelům kraje při překonávání jejich nepříznivých situací dostalo potřebné podpory a pomoci. Svými sociálně aktivizačními službami pro rodiny s dětmi se zaměřujeme na podporu dětí a jejich rodičů v oblasti vzdělávání a školní přípravy, zvýšení úspěchu dětí ve vzdělávání, docházce na běžnou školu. Pomáháme při řešení problémů týkající se rodinných záležitostí (zejm. výživné, určení otcovství), dluhové problematiky (zejm. orientace v závazcích a možnosti řešení), bydlení (zejm. nalezení vhodného bydlení) a zaměstnání (zejm. nalezení zaměstnání) a dalších problémů rodiny.

p o ž a d u j e m e

o VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech podle §110 zákona č. 108/2006 Sb. nebo VŠ vzdělání humanitního směru
o terénní působení a aktivní vyhledávání zájemců o službu
o odhodlání prosazovat rovný a inkluzivní přístup ve vzdělávání

u v í t á m e

o praxi, zkušenost s uvedenými službami
o schopnost efektivně pracovat v týmu
o samostatnost, kreativitu a flexibilitu
o řidičský průkaz a vlastní osobní vůz

n a b í z í m e

o možnost seberealizace v renomované nevládní organizaci
o práci v profesionálním týmu za dobré platové ohodnocení
o průběžnou individuální a týmovou supervizi
o možnost dalšího vzdělávání a studijního volna
o 5 týdnů dovolené

Nástup do zaměstnání: červen 2017 nebo dle dohody

Výše úvazku: 1,0

Pracoviště: území obce s rozšířenou působností Stříbro

Doba zaměstnání: doba určitá s předpokladem prodloužení

Kontakt: svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky pošlete na adresu [email protected]

Více o aktivitách organizace Člověk v tísni, o. p. s. na poli sociální integrace a v dalších oblastech najdete na www.clovekvtisni.cz, resp. www.clovekvtisni.cz/plzen

Poslední změna:2017-05-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov

číslo volného místa: 12611540749

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání