Řidič/-ka c+e vnitrostátní kamionové dopravy

CM TRANSPORT TACHOV s.r.o. (MPSV)

Březhradská 199, 503 32 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-06
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)

Pracoviště a kontakty

Firma:CM TRANSPORT TACHOV s.r.o., IČ 62619969
Pracoviště:CM TRANSPORT TACHOV s.r.o.- pracoviště HK, Březhradská 199/2a, Březhrad, 503 32 Hradec Králové 22

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Noční provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-06-06
Mzdové rozpětí:od 22000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ŘIDIČ/-KA C+E VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, noční provoz, jízdy po ČR s návratem do HK
- Požadujeme: min. základní vzdělání, ŘP sk. C+E, profesní průkaz, platné psychologické vyšetření, kartu do tachografu, dobrý zdravotní stav, práci v noci
- V případě zájmu kontaktujte: Přívětivý Jiří, tel.: 602 144 078 (volat v prac. dny od 8.00 do 16.00 hod.), e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-06-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 10888060754

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání